همه دسته بندی ها
EN

صفحه اصلی> درباره‌ ما

شرکت فناوری فولاد ویژه هونان ییگه، با مسئولیت محدود

شرکت فناوری فولاد ویژه هونان ییگ با مسئولیت محدود در آگوست 2015 تأسیس شد. این یک شرکت با آموزش عالی و متخصص در تولید، تحقیق و توسعه و فروش لوله‌های فولادی با کارایی بالا و با دقت بالا، لوله‌های بدون درز و سایر موارد سرد است. مواد کشیده شده. ما گواهینامه های ISO9001، 14001، 18001، 450001، CE و سایر سیستم ها را دریافت کرده ایم. این شرکت دارای چندین مجموعه دستگاه میز کش زنجیری و دستگاه میز کش هیدرولیک، یک کوره عملیات حرارتی گاز طبیعی از نوع کف غلتکی، چندین مجموعه تجهیزات هد سازی، صاف کردن، اره کردن، عملیات سطح و ماشینکاری و مجهز به مجموعه کاملی از تجهیزات فیزیکی و شیمیایی است. تجهیزات تست

شرکت فناوری علوم فولاد ویژه هونان ییگه، با مسئولیت محدود

شرکت فناوری فولاد ویژه هونان ییگه، با مسئولیت محدود

محصولات ما با "بالا، دقت، خاص و متفاوت" (مقاومت بالا، دقت بالا، مواد خاص و بخش شکل خاص) مشخص می شوند. انواع لوله های فولادی با شکل خاص را می توان با توجه به نیازهای مختلف سفارشی توسعه، طراحی و تولید کرد تا با کیفیت بالا و عملکرد بالا، استحکام بالا، چقرمگی بالا، جوش آسان، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر خستگی، مقاومت در برابر سایش و خوردگی مطابقت داشته باشد. مقاومت.
در حال حاضر محصولات کارخانه ما به طور گسترده به صنایع تولید تجهیزات پیشرفته در داخل و خارج از کشور مانند حمل و نقل هوایی، صنایع نظامی، انرژی هسته ای، صنایع دریایی، کشتی سازی، راه آهن پرسرعت، ماشین آلات مهندسی، ماشین آلات ساختمانی، سازه های فولادی، صنایع پتروشیمی خدمات داده شده است. ، ماشین آلات کشاورزی، ماشین آلات نساجی، ماشین های سواری، وسایل نقلیه ویژه، محور خودرو، حفاظت از آب و برق آبی، برج های ارتباطی، مخازن تحت فشار و سایر صنایع.

شرکت فناوری فولاد ویژه هونان ییگه، با مسئولیت محدود

گواهی نامه

مشتریان

c8
c7
c6
c5
c4
c3
c2
c1

کار